Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Ayvalık Butik Oteller - 2021 Tüm Butik Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Ayvalık'ta kriterlerinize uyan 137 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Ayvalık Küçük Butik Oteller Hakkında

Kentleşmenin ilk örneklerinden biri olan Ayvalık’ta, tarihi Rum evlerinin yapısıyla uyumlu birçok Ayvalık butik otel seçeneği bulunuyor. Genellikle iki katlı olan Ayvalık butik otellerinin dışı kadar içi de dikkat çekici. Oda kahvaltı anlayışıyla hizmet veren Ayvalık butik oteller, deniz kenarında veya denize yürüme mesafesinde. 

Ayvalık merkezde ve Ayvalık Cunda'da en çok rastlanan tesis tipi olan butik oteller, bölgedeki tarihi atmosferle uyumlu bir mimariye sahip oluyor. Çoğu geçmişte Rum evi olarak kullanılmış olan tarihi Ayvalık butik otelleri, ağaçlarla ve taş duvarlarla çevrili şirin bahçelere de sahip olabiliyor. 

Neredeyse tamamı oda kahvaltı anlayışıyla hizmet veren Ayvalık butik otel seçenekleri, açık büfe veya serpme kahvaltılara ek olarak isteğe bağlı öğle ve akşam yemeği de servis edebiliyor. 

Şık detaylarıyla dikkat çeken tarihi Ayvalık butik otellerinin fiyatları genellikle ortalama veya ortalama üstü. Çoğu kent merkezinde ve Cunda Adası'nda toplanmış olan Ayvalık butik otel seçenekleri, Ayvalık Sarımsaklı ve Ayvalık Altınova'da ise oldukça kısıtlı. 

Ayvalık Butik Otel Fiyatları

Ayvalık bölgesindeki butik otel fiyatları her bütçeye uygun düşecek niteliktedir. Tatilciler, konaklayacağı butik otelin kendilerine sunmasını istediği hizmet ve imkanlar dahilinde dilediği fiyat aralığında konaklama imkanına erişebilir. 

Eğer daha düşük bütçeli bir tatil yapma planı varsa Ayvalık butik pansiyonlar da mutlaka karşılaştırmaya dahil edilmelidir. Ayvalıkta butik otel ve pansiyonlar arasında pansiyonlar otellere göre daha uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.