Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Ayvalık Ucuz Oteller - 2021 Uygun Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Ayvalık'ta kriterlerinize uyan 76 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Ayvalık Ucuz Oteller Hakkında

Ayvalık'ta ucuz otel seçenekleri genellikle merkezle birlikte Sarımsaklı'da, Küçükköy'de ve Altınova'da bulunuyor. Ayvalık ucuz oteller, sadece oda hizmeti verebildiği gibi isteğe bağlı kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri de servis edebiliyor. 

Kent merkezinin iç kısımlarında ve çevredeki beldelerde yoğunlaşan Ayvalık ucuz oteller, en çok Sarımsaklı ve çevresinde bulunuyorken en az Cunda Adası'nda yer alıyor. Denize sıfır Ayvalık ucuz otelleri de oldukça az. 

Ucuz otellerle birlikte Ayvalık'ta ucuz apart ve ucuz pansiyon seçenekleri de oldukça fazla. Kendi yemeğinizi hazırlamanıza imkan veren mutfaklı Ayvalık apartları misafirlerine uygun fiyatlı bir tatil imkanı sunuyor. 

Ayvalık'ta ekonomik bir tatil için ucuz otelleri tercih edebileceğiniz gibi erken rezervasyon yaptırabilir veya tatil için Mayıs, Eylül ve Ekim aylarını tercih edebilirsiniz. 

Ayvalık her daim canlı bir atmosfere sahip olduğu için denize girmek ve güneşlenmek gibi bir beklentiniz yoksa kış aylarında bölgede tatil yaparak konaklamadan, yemeğe her şeyi çok daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Ayvalık Herşey Dahil Ucuz Oteller

Ayvalık bölgesindeki herşey dahil ucuz oteller oldukça uygun fiyatlarla yeme, içme gibi diğer ihtiyaçların da ücrete dahil edildiği bir konseptte hizmet vermektedir. Bu kapsamda uygun fiyatlı Ayvalık otelleri için araştırma yapan tatilcilerin herşey dahil seçeneğine göz atması mantıklı olabilir.

Sadece fiyata bakarak karşılaştırma yapıldığında ve bölgeye gidildiğinde yapılacak yeme, içme ihtiyacı için ödenecek ücret unutulduğunda bütçe sıkıntıya düşebilir. Bu kapsamda mutlaka ödenecek ücrete hangi hizmetlerin dahil olduğuna rezervasyon ekranında bakmanız tavsiye edilir.