Balnet

Tertemiz denizi ile tatilcilerin gözde tatil beldelerinden biri olan Avşa Adası Balıkesir İline bağlı Marmara Adası’nın bir tatil beldesidir. Balıkesir Avşa Adası popüler tatil bölgelerine nazaran daha ekonomik olmasından ve ulaşımın kolay olması nedeniyle civar iller tarafından çokça gelinen tatil bölgelerinden. Yaz boyunca özellikle İstanbul’dan yoğun tatilci alan bölge özellikle hafta sonları yoğun ziyaretçi almaktadır.

Avşa pansiyonları, otelleri ve kiralık yazlıkları ile konaklama alanında gelen ziyaretçilere birçok ekonomik konaklama seçeneği sunmakta. Avşa Adası apartları farklı konsepti ile tatilini otel havasında ancak müstakil tatil anlayışı ile geçirmeleri için doğru bir alternatif konaklama tipi. Hem aillelere hem de gençlere hitap eden tesisleri ve eğlence merkezleri ile yazları yoğun bir tatilci çeşitliliğine sahiptir. 

Avşa Günlük Kiralık Daireler ve Tatil Yazlıkları Neler Sunuyor?

Aileler ve kalabalık gruplar için Avşa Adası günlük kiralık evler ekonomik bir tatil keyfi yaşatıyor. Kiralık evlerin çoğu bahçeli olmasından evcil hayvan getirmenize de olanak sağlıyor. Ayrıca çocuklar için güvenli bir ortam sunun bahçeli Avşa Adası günlük kiralık yazlıklar rahat bir tatil yapmanız için yeterli imkanlar sunuyor. Bazı yazlıklar için havuz seçeneği de bulunmakta. Ayrıca garaj, mangal gibi imkanlar sunan yazlıklar bulunuyor.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz Avşa günlük kiralık daireler

Avşa Adası günlük kiralık müstakil evler tatilinizi müstakil olarak yaşamanızı sağlar. Sakinliği ile tercih edilen Yiğitler ve Türkeli Köyleri uygun fiyatlı günlük kiralık yazlıklar bulabileceğiniz bölgelerden. Kiralık evlerin en güzel tarafı tamamen müstakil olarak kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir ortam sunması. Muhafazakar konaklama ihtiyacı olanlar için bu imkanlar tercih edilmesine imkan tanıyor. Avşa Adası Yiğitler Köyü günlük kiralık evler özellikle aileler tarafından daha çok tercih edilmekte.

Daha Lüks ve konforlu bir tatil Avşa Günlük Kiralık Villalar

Konforlu ve lüks bir tatil yaşamak istiyorsanız villa tarzı kiralık yazlıklar doğru bir seçimdir diyebiliriz. Avşa Adası günlük kiralık havuzlu villa seçeneği ile hayalinizdeki tatili size sunacaktır. Bahçesinde mangal partisi yapabileceğiniz, güvenlik sistemi, özel kapalı garaj, internet ve havuz imkanları ile Avşa günlük kiralık yazlıklar konforlu bir tatil için tüm isteklerinize cevap veriyor.

Avşa Adası Günlük Kiralık Ev Fiyatları Nasıl?

Avşa günlük ev fiyatları kiralayacağınız evin denize yakınlığı ve konforuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Denize sıfır bir kiralık ev tatilinizin daha keyifli geçmesi için tüm imkanları sunarken fiyat olarak biraz yüksek kalabilir. Ancak Avşa adası günlük kiralık yazlık evler kalabalık bir aile için ekonomik bir tatil seçeneği olarak görülebilir. Çünkü Avşa otelleri gibi odayı değil tüm evi veya evin bir dairesini kiraladığınız için kalabalık bir aile iseniz ödeyeceğiniz ücret çok ekonomik kalacaktır.

Avşa Adası'nda tatilinde yapılması gerekenler

  • Koylarını gezmek için tekne turuna katılabilirsiniz
  • Merkezde çarşıyı gezerek yerel ürünlerden satın alabilirsiniz
  • Şarap ve zeytinyağı fabrikalarını gezerek hem üretim aşamalarını görebilir hem de yerinden şarap ve zeytinyağı alma imkanı bulabilirsiniz.
  • Bisiklet kiralayarak adayı turlayabilirsiniz.

Tatiliniz boyunca Avşa Adası'nda yapılabilecekler listesine burada ki https://balnet.net/avsa-adasi-ne-yapilir sayfamızdan ulaşabilirsiniz.