Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Assos Kadırga Koyu Camping - Kadırga Koyu Kamp Fiyatları

Yükleniyor..
Assos Kadırga Koyu'da kriterlerinize uyan 18 tesis bulundu.

Kadırga Koyu Kamp Alanları

Genelde maceracı ruha sahip kişilerin tercihi olan kamp tatili, Kadırga Koyu'nun muhteşem doğası ve konumu ile aranılacak türden. Çanakkale Assos Kadırga Koyu'nda kamp yapacaklar buradaki temiz hava, doğal ortam ve denizi ile mutlaka memnun ayrılacaklar

Kadırga Koyu Kamp Seçenekleri Neler?

Assos Behramkale Kadırga Koyu'nda hem tesislerin sağlayacağı hem de kendinize ait çadırlar ile kamp yapabilirsiniz. Yine kendi karavanınız ile gelip konaklama yapacağınız veya tesislerin sağlayacağı çadır, ağaç evler, bungalowlar ve prefabrik yapılarda da kamp tatili yapabilirsiniz.

Assos Kadırga Koyu Çadır Kampları

Bölgede en ekonomik ve doğayla başbaşa tatil seçeneklerinden birisi çadır kamp seçeneği. Dilerseniz kendi çadırınızı kurarak cüzi ücretlerle kamp hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çadırınız yoksa tesisler size bunu temin ediyor ve hazır kurulmuş çadırlarda tatilinizi yapabiliyorsunuz. Kamp alanlarında tuvalet ve duş alanları ortak kullanılmakta. Elektrik ve su gibi ihtiyaçlarınız sağlanıyor. Kadırga Koyu Kamp alanlarının birçoğu evcil hayvan kabul ediyor. Bu da kamp tatilinin bir avantajı. Güvenlik konularında endişe edeceğiniz bir durum yok. Çoğunluğu plaja yakın olduğundan kısa sürede muhteşem denizle buluşabiliyorsunuz. Kahvaltı ve yemek konusunda hizmet alabildiğiniz gibi kendiniz de yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.

Assos Kadırga Koyu Karavan Kampı

Assos Kadırga Koyu'nda karavan kampı yapmak istiyorsanız varsa kendinize ait veya kiraladığınız karavanınız ile burada konaklama imkanı bulabilirsiniz. Karavan kampı hizmeti veren işletmeler tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorlar. Elektrik ve su tedariği bunların başında geliyor. Ayrı wc ve internet hizmetini de kullanabiliyorsunuz. Tüm bu hizmetlerin bedelleri konaklama ücretine dahil. Kendi yemeğinizi yapma imkanına sahipsiniz. Bunun için ortak mutfağı kullanabilirsiniz. Tüm karavan kampı tatiliniz boyunca işletmeler kendi plaj sahaları içerisinde şezlong, soyunma kabini ve duş ihtiyaçlarınızı da ücretsiz karşılıyor.

Assos Kadırga Koyu Plaj Kenarı Kamp Yerleri

Assos Kadırga Koyu kamp yerlerinin çoğunluğu denize çok yakın mesafede. Bunların bazılarında kamp bölümü önde ve plaj kenarında yer alırken bazılarında restoran bölümü girişte yer aldığından kamp bölümü plaja sıfır olmayabiliyor. Ancak çok sorun edilecek mesafelerde olmayıp gittiğinizde de göreceğiniz üzere 15-20 metrelik mesafe farkları var. Zaten sakinlik isteyenler genelde plaja hemen yakın olanlardan ziyade biraz daha içeride olan bölümleri tercih etmekteler.

Assos Kadırga Koyu'nda Kamp Fiyatları Nasıl?

Çanakkale Kadırga Koyu Kamp fiyatları verilen hizmetle doğru orantılı değişiyor. Ancak her bütçeye konaklama imkanı verecek seçenekler mevcut. Çadır konaklamaları daha uygun fiyatlarda ancak konfor tercih edenlere uygun bir seçenek olmayabilir. Çadır kamp tatilinin yanı sıra uygun fiyatlı küçük ve şirin Kadırga Koyu pansiyonları da tatiliniz için uygun farklı bir seçenek olabilir. Karavan konaklamaları yerine göre çadıra nazaran daha yüksek olabilir.

Kadırga Koyu Kamp Alanları Kimler Tercih Etmeli

Kadırga Koyu kamp alanları herkese hizmet verebilecek kapasitede olsa da kamp tatili herkesin tercih edeceği konaklama seçeneği olmayabilir. Otel konaklama tipine alışmış birisine çadır veya karavanda tatil çok uygun gelmese de en az bir kez kamp tatilini denediğinizde tercihleriniz değişebilir. Özellikle doğayla iç içe bir tatil düşünenler için kamp alanları daha çok tercih edilir durumda. Küçük aileler, genç arkadaş grupları için ideal bir ortam olabilir.