Nar Bağevi

Cumhuriyet Mahallesi Çınarlı Çarşı Caddesi No: 25 / Çanakkale, Bozcaada
Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış.

Alternatif Teklifler

Nar Bağevi ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Nar Bağevi Özellikler

Nar Bağevi Yorumları

Bu Tesis için henüz bir Yorum Yapilmamis. Ilk yorumu Sen yaz!

Genel Bakış

Nar Bağevi, Bozcaada’nın merkezine 1,5 km uzaklıkta, yol kenarında bulunuyor. 2 dönümlük, ağaçlarla kaplı bir ortamda yer alan bağ evi, serpme kahvaltı, ağaçlarla kaplı bir bahçe, teras ve park yeri seçeneklerine sahip.

Nar Bağevi Konumu:

Bozcaada’nın merkezine 1,5 km uzaklıkta bulunan Nar Bağevi, yol kenarında yer alıyor ve merkeze 20 dakikalık yürüme mesafesinde.

Nar Bağevi Odaları:

2 dönümlük bir alanda, zeytin, iğde ve nar ağaçları arasında yer alan bağ evinin odalarında, banyo, tuvalet, 24 saat sıcak su ve kablosuz internet bağlantısı mevcut.

Nar Bağevi Tesis İmkanları:

Merkez dışındaki Bozcaada otellerinden olsa da merkeze yürüyerek ulaşabileceğiniz Nar Bağevi, aynı zamanda ağaçlarla çevrili, çim zeminli bir bahçeye, manzaralı bir terasa ve park yeri imkanlarına sahip.

Nar Bağevi Yemek Hizmetleri:

Serpme köy kahvaltısı servis eden konuk evi, kullandığı besinleri kendi bahçesinden temin ediyor.

Nar Bağevi Çevre Aktiviteleri:

Ayazma plajı, Çayır Koyu ve Tuzburnu’nda denize girebilir, Bozcaada Müzesi’ni ve Bozcaada Sanat Galerisi’ni ziyaret edebilirsiniz. Batı Burnu’nda veya Göztepe’de gün batımını izleyebilir,  Ayazma Manastırı’nı görebilirsiniz. Bozcaada şarabını tadabilir, Bozcaada restoranlarında kalamar, ahtapot, ısırgan otu, radika gibi bölgeye has pek çok lezzeti tadabilirsiniz.

Özellikler

Bu Butik Otel için daha önce degerlendirme yapilmamis!

Genel Kurallar
  • Tesis Butik Otel olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati Belirtilmedi - Çıkış saati Belirtilmedi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı Belirtilmedi

Nar Bağevi Sık Sorulan Sorular

Tesis Butik Otel statüsündedir.