Balnet

Marmaris

Yeşil Marmaris olarak bilinen Marmaris, doğal güzellikleri, denizi, limanı ve koylarıyla ziyaretçilerini hayran bırakmaktadır. Liman Kenti olan Marmaris, yatçılık merkezlerinden biridir. Su sporları için uygun olması, çevresinin ormanlarla kaplı olması ve diğer tatil beldelerine yakın olması tercih sebeplerindedir. Marmaris tatil cennetine gelipte görmeniz gerekenlerin arasında; Marmaris Kalesi ve Müzesi, Kemerli ve Taşhan Köprüsü, Bozukkale, Physkos, Amos, İçmeleri Kleopatra Plajı, Marmaris Aqua Parkları, Dalyan, Turunç, Cennet Adası, Fosforlu Mağara, Kulubük, Çiftlik, Günnecek ve Turgut Şalesi görmeniz gerken yerler arasındadır. Dilerseniz kano turlarına, at gezilerine, doğaya yürüyüşlerine, yat turlarına, köy gezilerine ve safari turlarına katılabilirsiniz.

Marmaris Konaklama İmkanları

Marmari̇s'te tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Marmaris Merak Edilenler

Marmari̇s'i daha yakından tanıyın.

Marmari̇s'e Gidenler Yorumluyor

Marmari̇s'te yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Muğla / Marmaris / Marmaris Siteler
"Mükemmel Tatilin Merkezi"
temiz nezih ve fevkalade iyi karşılama mükemmel ilgi,alaka ve ağırlanma yapılmıştır.son derece memnun ayrıldık.
+ devamını gör
8
Muğla / Marmaris / Marmaris Selimiye
"Devasu Pansiyon"
Çok fazla beklentimiz yoktu. Eşimle birlikte çok güzel saatler geçirdik. Mehmet bey ve ekibi gerçekten çok çabalıyor. Seneye tekrar gitmek için adeta gün satacağız.
+ devamını gör
9.9
Muğla / Marmaris / Marmaris Selimiye
"Herşey Harikaydı"
Haftalar öncesinden rezervasyon yaptığımız otelde oluşan ufak bir problemden dolayı, 1 gecemizi Maskot Beach`da geçirdik. Asıl rezervasyon yapmış olduğumuz otelin böyle bir hata yapmasına başka hiç bir sebep bizi bu kadar sevindiremezdi. Sessiz, sakin, tertemiz bir aile işletmesi. Sonraki günlerde kendi otelimize geçsek bile, Maskot Beach`den asla ayrılamadık. İşletmecilerden Soner Abi`nin muhteşem hoş sohbeti, sevgili Çağdaş`ın eğlenceli tavırları ve içtenliği bize unutamayacağımız bir tatil, asla kaybetmeyeceğimiz 2 güzel dost edindirdi. Aile sıcaklığında, dalından inciri koparıp yiyebileceğiniz bir ortam. İster sevgilinizle, isterseniz küçük çocuğunuzla gidin. Sizinle aynı renklere bürünebilen sımsıcak bir yer. İyi ki 1 gecemizi burada geçirdik. Buradan Soner Abi ve Sevgili Çağdaş`a tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Tatilimiz sizinle güzeldi. Gidin, görün, paylaşın ve sevin.
+ devamını gör
9.9
Muğla / Marmaris / Bozburun
"Saadet Ablanin Yerini Tavsiye Ederim"
Oncelikle saadet ablanin ilgisi guler yuzu ve muhtesem kahvaltisini gormek isterseniz kesinlikle gidin derim😊
+ devamını gör