Balnet

Marmaris Selimiye

Selimiye, Marmaris'in güneybatısında konumlanmış 40 km mesafededir. Selimiye oradan geçen teknelere kötü havalarda sığınak koy olma özelliği taşımaktadır. Stratejik olarak önemli bir konumdadır. Mavi tur teknelerinin ve yatların popüler uğrak yeridir. Selimiye'de konaklamak için öyle 5 yıldızlı lüks oteller aramayın. Ağırlıklı olarak pansiyonlar bulunmaktadır. Ama kalite olarak butik otel kalitesindedir. Selimiye'nin denizi berrak ve güzel olmasına karşın çok büyük plaj yoktur. En yakın plaj 2km mesafade olup oldukça güzel kumsala sahiptir. Selimiye Hydas antik kentinin sınırları içinde kaldığından antik kent kalntılarını görmek mümkün.. Sahile 100m mesafede olan fener, antik tiyatro ve kiliseyi gezebilirsiniz.

Marmaris Selimiye Konaklama İmkanları

Marmari̇s Seli̇mi̇ye'de tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Marmaris Selimiye Bölgesine Yakın Konumlar

Marmaris Selimiye bölgesine bağlı veya Marmaris Selimiye bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Marmari̇s Seli̇mi̇ye'ye Gidenler Yorumluyor

Marmari̇s Seli̇mi̇ye'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

8
Muğla / Marmaris / Marmaris Selimiye
"Devasu Pansiyon"
Çok fazla beklentimiz yoktu. Eşimle birlikte çok güzel saatler geçirdik. Mehmet bey ve ekibi gerçekten çok çabalıyor. Seneye tekrar gitmek için adeta gün satacağız.
+ devamını gör
9.9
Muğla / Marmaris / Marmaris Selimiye
"Herşey Harikaydı"
Haftalar öncesinden rezervasyon yaptığımız otelde oluşan ufak bir problemden dolayı, 1 gecemizi Maskot Beach`da geçirdik. Asıl rezervasyon yapmış olduğumuz otelin böyle bir hata yapmasına başka hiç bir sebep bizi bu kadar sevindiremezdi. Sessiz, sakin, tertemiz bir aile işletmesi. Sonraki günlerde kendi otelimize geçsek bile, Maskot Beach`den asla ayrılamadık. İşletmecilerden Soner Abi`nin muhteşem hoş sohbeti, sevgili Çağdaş`ın eğlenceli tavırları ve içtenliği bize unutamayacağımız bir tatil, asla kaybetmeyeceğimiz 2 güzel dost edindirdi. Aile sıcaklığında, dalından inciri koparıp yiyebileceğiniz bir ortam. İster sevgilinizle, isterseniz küçük çocuğunuzla gidin. Sizinle aynı renklere bürünebilen sımsıcak bir yer. İyi ki 1 gecemizi burada geçirdik. Buradan Soner Abi ve Sevgili Çağdaş`a tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Tatilimiz sizinle güzeldi. Gidin, görün, paylaşın ve sevin.
+ devamını gör
9.9
Muğla / Marmaris / Marmaris Selimiye
"Mükemmel Tatilin Adresi Yazıcı Apart"
Gerçekten çok güzel ,temiz,sakin ve güleryüzün hakim olduğu bir yer herkese teşekkür ederiz ve tekrar geleceğiz..
+ devamını gör