Balnet

Didim

Aydın'ın ilçesi olan Didim Ege Denizi'nde Güllük körfezinde yer almaktadır. Didim'e gelme sebepleriniz en başında deniz, kum ve güneş vardır. Altınkum Plajı Didim'in en popüler plajıdır. Mavi bayraklı plaj ismini altın gibi parlayan kumsalından almaktadır. 

Didim deniz dışında görülmeye değer başka adresi de Apollon Tapınağı'dır. Tapınak dünyanın 7 harikası olan Artemis Tapınağı'na kutsal bir yol bağlantısı olduğuna inanılmaktadır. 

Didim Nerede?

Aydın'a bağlı bir ilçe olan Didim, Fevzipaşa, Mavişehir, Yalıköy ve Denizköy'le birlikte Aydın'ın en önemli tatil bölgelerinden birisidir. Didim'e nasıl gidebileceğinizi öğrenmek için Didim'e Nasıl Gidilir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Didim'e giden tatilcilerin en sık ziyaret ettiği lokasyonlarsa Didim Akbük ve Didim Altınkum olarak sıralanmaktadır. 

Didim Tatili

Didim deniz suyu sıcaklığı itibariyle en çok tercih edilen tatil bölgelerinden birisidir. Ortalama 25 derecelik sıcaklığı ile tatilcilerin gözde plajlarına ev sahipliği yapan Didim'in plajları hakkında daha fazla bilgiyi almak için Didim Plajları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Didim Havaalanı

Didim'e özel bir hava limanı olmasa da Milas Havalimanı'na olan 90 km'lik uzaklığı veya İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na olan 150 km'lik uzaklığı sayesinde bölgeye hava yoluyla da ulaşmak mümkün. Hava yoluyla Didim'e ulaşmak isteyenler detaylı bilgi için Didim Havalimanı sayfamızdan detaylı bilgi alabilir. 

Didim Popüler Mekan Listeleri

Di̇di̇m'de ziyaret edebileceğiniz mekanlar.

Didim Bölgesine Yakın Konumlar

Didim bölgesine bağlı veya Didim bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Di̇di̇m'e Gidenler Yorumluyor

Di̇di̇m'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

8.4
Aydın / Didim / Didim Altınkum
"Küçük Ev Apart Pansiyon"
Hoş nezih aile ortamında. Çalışan personel gayet saygılı. Çok güzel ve huzurlu bi tatil geçirmemizi sağladılar. Özellikle Kadir beye çok teşekkür ederim.
+ devamını gör
8.8
Aydın / Didim / Didim Altınkum
"Güzel Bir Anı"
Öncelikle kadir beye ve ailesine güler yüzü için çok teşekkür ederiz her ihtiyacımızda yardımcı oldular sınıfında tercih edilebilir bir apart
+ devamını gör
9.9
Aydın / Didim / Didim Altınkum
"Küçük Ev Apart Pansiyon"
Gayet memnun kaldık. Aile apartı gibi samimi ve ilgililer. Tekrardan gelmeyi düşünüyorum her şey için teşekkürler :)
+ devamını gör
9.9
Aydın / Didim / Didim Altınkum
"Küçük Ev Apart Pansiyon"
Güleryüzlü personeli ilgili yardımsever bir ortamdı
+ devamını gör