Balnet

Didim Altınkum

Didim'in sahip olduğu en güzel kumsallarından birine sahip olan Altınkum Plajı mavi bayraklı, altın sarısı kumsala sahiptir. Limandan tekne turlarına katılabilir koyları gezebilirsiniz. Su sporları yapabilir, altın sarısı kumsalında güneşnebilirsiniz.

Cafeler, barlar ve discolarda eklencenin tadını çıkarabilirsiniz. 

Altınkum’da ilk dikkatinizi çekecek olan yer kuşkusuz hilal şeklinde kıvrılan ince kumlu plaj olacaktır. Bu plaja paralel şekilde uzanan, palmiye ağaçlarıyla, kafe ve barlarla çevrili bir sahil yolu da bulunuyor.

Sahil yolunda ilerlerken karşınıza çıkacak olan Poseidon heykeli üzerinde yazan hikayesiyle birlikte incelenmesi gereken noktalardan. Hemen çaprazında hatıra fotoğrafı çektirebileceğiniz renkli bir Didim yazısı mevcut.

Altınkum Konaklama İmkanları

Didim'in en çok tercih edilen tatil noktalarından birisi olan Altınkum'da konaklama yeri bulmak oldukça kolaydır. Tatilciler bütçelerine ve tatil tercihlerine bağlı olarak Altınkum Otelleri, Altınkum Apart Otelleri veya Altınkum Pansiyonları arasından dilediğini tercih edebilir. 

Altınkum Tatili

Altınkum, turkuaz rengi denizi ve altın sarısı kumu yani plajlarıyla ünlüdür. Bu açıdan Altınkum tatilinden bekleyebileceğiniz ilk şey harika bir deniz keyfidir. Buna ek olarak bölgedeki eşsiz lezzetler, doğal güzellikler ve eğlenceli gece hayatı sayesinde unutulmaz bir tatil keyfi de çıkarabilirsiniz.

Didim Altınkum Bölgesine Yakın Konumlar

Didim Altınkum bölgesine bağlı veya Didim Altınkum bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Di̇di̇m Altınkum'a Gidenler Yorumluyor

Di̇di̇m Altınkum'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

8.4
Aydın / Didim / Didim Altınkum
"Küçük Ev Apart Pansiyon"
Hoş nezih aile ortamında. Çalışan personel gayet saygılı. Çok güzel ve huzurlu bi tatil geçirmemizi sağladılar. Özellikle Kadir beye çok teşekkür ederim.
+ devamını gör
8.8
Aydın / Didim / Didim Altınkum
"Güzel Bir Anı"
Öncelikle kadir beye ve ailesine güler yüzü için çok teşekkür ederiz her ihtiyacımızda yardımcı oldular sınıfında tercih edilebilir bir apart
+ devamını gör
9.9
Aydın / Didim / Didim Altınkum
"Küçük Ev Apart Pansiyon"
Gayet memnun kaldık. Aile apartı gibi samimi ve ilgililer. Tekrardan gelmeyi düşünüyorum her şey için teşekkürler :)
+ devamını gör
9.9
Aydın / Didim / Didim Altınkum
"Küçük Ev Apart Pansiyon"
Güleryüzlü personeli ilgili yardımsever bir ortamdı
+ devamını gör