Balnet

Fethiye

Fethiye, Akdeniz bölgesinin güneybatısında konumlanmıştır. Fethiye, turkuaz denizi ve doğal güzellikleriyle olduğu kadar tarihi dokusuylada dikkat çekmektedir. Fethiye'nin antik çağlarda adı Telmessos olarak bilinmektedir.
Fethite, antik tiyatroları, kaya mezarları ile mitolojiyi hissetiren bir yer. Fethiye'ye gelip mutlaka görmeniz gerken yerlerin başında; Ölüdeniz, Telmessos Antik Kenti, Kadyanda, Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Gemiler Adası, Kayaköy, Çalış Plajı, Babadağ, On İki Ada, Saklıkent Kanyonu, Ksantos Antik Kenti, Letoon Antik Kenti ve Tlos Antik Kenti gezilecek yerler lisetenizde olması gereken yerlerdir. 

 

Fethiye Bölgesine Yakın Konumlar

Fethiye bölgesine bağlı veya Fethiye bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Fethi̇ye'ye Gidenler Yorumluyor

Fethi̇ye'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Muğla / Fethiye / Fethiye Ölüdeniz
"Dünya Da Görülmesi Gereken Ender Yerlerden Biri Ölüdeniz."
Sakin huzurlu Ölüdeniz başka güzel. En az 1 haftalık gelin tatile benden söylemesi.Çok gezilecek yer var Fethiye de.
+ devamını gör
8
Muğla / Fethiye / Çalış Plajı
"05 Gözden Pansiyon"
Bir aile pansiyonu olarak harika bir yer, hem ekonomik, pansiyon ama otel konforu var, havuzu, muhteşem ev yemekleri ve tertemiz odaları ile tereddüt edilmeden tercih edilmesi gereken bir tesis. Ertan Bey ve ailesinin ise güler yüzlülüğü, hoşgörüsü ve müşteriye yaklaşımı bir harika ve ayrıca turizm işletmeciliği açısından da iyi bir dersi veriyor adeta. Teşekkürler.
+ devamını gör
9.6
Muğla / Fethiye / Çalış Plajı
"Aile Pansiyonu Arayanlara"
Harika bir aile pansiyonu. Aslında pansiyon ama otel konforu var. Havuzu, muhteşem ev yemekleri ve tertemiz odaları ile tereddüt edilmeden gidilmeli. Ertan Bey ve ailesi turizmcilik dersi veriyor adeta. Teşekkürler.
+ devamını gör
9.9
Muğla / Fethiye / Fethiye Ölüdeniz
"Mukemmel Bir Apart"
Kesinlile çok temiz ve kaliteli bir mekan. Apart sahibi cana yakin ve guler yuzlu. Ailemle cok keyifli bir tatil geçirdim .Herkese tavsiye ederim.👍
+ devamını gör