Balnet

Çalış Plajı

Çalış Plajı, Fethiye merkezine yürüyerek 10 dk mesafededir. Dilerseniz şehir merkezinden dolmuşlarla gidebilirsiniz. Fethiye körkezini saran kum plajıyla geniş ve kilometrelerce uzun bir plajdır. Etrafı oteller, resturantlar, dükkanlarla çevrilmiştir. Konaklamak için çalış etrafındaki otellerde de kalabiliceğiniz gibi Fethiye merkezde de konaklayabilirsiniz. Yazın o sıcak bunaltıcı havasında bile denizden ferahtan serin bir yaz esintisi gelmektedir. Çalış aileler için ideal bir yerdir. Sakin ve güvenilir olmasının yanı sıra su sporlarının çok olması size eğlenceli bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Çalış Plajı Konaklama İmkanları

Çalış Plajı'da tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Çalış Plajı Bölgesine Yakın Konumlar

Çalış Plajı bölgesine bağlı veya Çalış Plajı bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Çalış Plajı'ya Gidenler Yorumluyor

Çalış Plajı'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

8
Muğla / Fethiye / Çalış Plajı
"05 Gözden Pansiyon"
Bir aile pansiyonu olarak harika bir yer, hem ekonomik, pansiyon ama otel konforu var, havuzu, muhteşem ev yemekleri ve tertemiz odaları ile tereddüt edilmeden tercih edilmesi gereken bir tesis. Ertan Bey ve ailesinin ise güler yüzlülüğü, hoşgörüsü ve müşteriye yaklaşımı bir harika ve ayrıca turizm işletmeciliği açısından da iyi bir dersi veriyor adeta. Teşekkürler.
+ devamını gör
9.6
Muğla / Fethiye / Çalış Plajı
"Aile Pansiyonu Arayanlara"
Harika bir aile pansiyonu. Aslında pansiyon ama otel konforu var. Havuzu, muhteşem ev yemekleri ve tertemiz odaları ile tereddüt edilmeden gidilmeli. Ertan Bey ve ailesi turizmcilik dersi veriyor adeta. Teşekkürler.
+ devamını gör
7.3
Muğla / Fethiye / Çalış Plajı
"05 Gözden Pansiyon"
Çok sıcak insanlar. Samimi dürüst güvenilir. Fethiye'de tatil planı olanlar için bu kriterlere önem verenlere tavsiye edebileceğimiz bir pansiyon
+ devamını gör
9.9
Muğla / Fethiye / Çalış Plajı
"Limon Hotel"
fethiye limon ailesi teşekkürler titizlik güler yüz ve candan sıcaklığınız için...
+ devamını gör