Griffon Boutique Hotel

Atatürk Mahallesi Fabrika Sokak No:2 / İzmir, Foça, Yeni Foça

Alternatif Teklifler

Griffon Boutique Hotel ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Griffon Boutique Hotel Özellikler

Griffon Boutique Hotel Yorumları

Bu Tesis için henüz bir Yorum Yapilmamis. Ilk yorumu Sen yaz!

Genel Bakış

Griffon Butik Otel, Yeni Foça’da, denize yürüme mesafesinde bulunuyor. Ekonomik, standart ve deluxe türlerinde olmak üzere toplamda 17 odası olan otel, serpme sabah kahvaltısı, isteğe bağlı hizmet veren özel restoran, toplantı salonu ve otopark imkanlarına sahip.

Griffon Butik Otel Konumu:

İzmir, Yeni Foça’da, denize yürüme mesafesinde yer alan Griffon Butik Otel’e, Adnan Menderes Havaalanı’ndan metro ile ulaşmak mümkün. Biçerova İzban durağından tesise otelin özel aracıyla, taksiyle ve toplu taşıma aracıyla 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Griffon Butik Otel Odaları:

Ekonomik, Standart ve Deluxe olmak üzere üç farklı türde toplamda 17 adet olan odalarda, banyo, tuvalet, 24 saat sıcak su, kablosuz internet bağlantısı ve televizyon mevcut.

Griffon Butik Otel Tesis İmkanları:

Denize yürüme mesafesindeki tarihi otel, özel restoran, toplantı salonu ve otopark seçeneklerine sahip. Ek olarak tesis, çevre duyarlılığından dolayı Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen Yeşil Yıldız Belgesi’ne sahip.

Griffon Butik Otel Yemek Hizmetleri:

Serpme sabah kahvaltısı servis eden otel, ayrıca öğle, akşam yemekleri ve şarap çeşitleri sunan özel bir restorana da sahip.

Griffon Butik Otel Çevre Aktiviteleri:

Ege Denizi’nde doyasıya serinleyip, güneşlenebileceğiniz gibi başta liman kısmı olmak üzere Foça’daki tarihi yapıları inceleyebilir, taş evlerle çevrili ara sokaklarda gezebilirsiniz. Orak Adası, İncir Adası ve Siren Kayalıkları’nı tanıtan tekne turlarına katılabilir, antik dönem kalıntılarını ve az sayıdaki Akdeniz foklarını görebilirsiniz. Ayrıca Foça’da bulunan balık restoranları, kafeler ve barlar sayesinde İzmir’e ve Ege’ye has lezzetleri tadıp, eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Özellikler

Bu Butik Otel için daha önce degerlendirme yapilmamis!

Genel Kurallar
  • Tesis Butik Otel olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 14:00 sonrası - Çıkış saati 12:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı 365 gün açık

Griffon Boutique Hotel Sık Sorulan Sorular

Tesis Butik Otel statüsündedir.

Giriş en erken 14:00, çıkış en geç 12:00 saatindedir.