Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Yeni Foça Otel ve Pansiyonlar - 2021 Tatil yerleri

Yükleniyor..

   İzmir'in birçok tatil beldesi arasında sıralamalarda üstte bulunan Yeni Foça oksijen deposu olmasının yanında denize girme imkanı da veriyor. Otellerin yapısı hemen hemen İzmir'in diğer tatil beldelerinde de hakim olduğu üzere genel olarak butik tarzdadır. Oteller butik tarzda hizmet vererek müşterilerin daha da beğenmesini sağlıyorlar. Çünkü doğal dokusu bozulmadan yapılan konaklamalarla misafirlerin bölgeyi yaşamasına ve daha çok keyif almasına zemin hazırlıyorlar. Konaklama deneyimlerine bakılan misafirlerin genel anlamda verilen hizmetlerden memnun oldukları ve sık sık gelmek istedikleri de kolaylıkla anlaşılıyor. Foça ve Yeni Foça olarak karıştırılmasına karşılık Yeni Foça otellerinin farkını hissettiriyorlar.

Yeni Foça Otelleri

Foça otelleri denize yakın olanlar başta olmak üzere genelde aile işletmesi tarzında işletiliyorlar. Aile üyelerinin işlemleri yapıyor olması daha samimi ve iletişim yönü yüksek dostlukların da kurulmasına neden oluyor. Yeni Foça otelleri olarak her zaman müşterilerin konaklamalarında odaya özel ikramlar veya hoşgeldin kahvesi sunmayı da atlamıyorlar. Kendi evinde misafirmiş gibi kalma olanağı yaşayan kişiler de düşüncelerini yorumlar aracılığı ile paylaşıyorlar. Erkenden yer ayırtmanız durumunda istediğiniz odayı seçmeniz konusunda kolaylık sağlıyorlar. Özel tasarım ve yöresel dekorlarla süslü odanızı seçerek konaklama keyfinize daha da fazlasını ekliyorlar.

Yeni Foça Otel Fiyatları

Yeni Foça otelleri diğer tatil bölgelerinde olduğu gibi 5 yıldızlı veya zincir şeklinde değildir. Böyle olmaması özel işletme belgeli oteller sınıfında olmalarına neden oluyor. İşletmeciler de oda sayısı az ve hizmeti yerel tutarak fiyatlarını da buna göre belirliyorlar. Bunun için sezonda ve sezondan önce farklı rakamlarla rezervasyon alıyorlar. Fiyata konaklama ile birlikte kahvaltıyı da dahil ediyorlar. Genel konseptleri oda+kahvaltı olarak anılabilir. Yeni Foça otel fiyatları açısından ortalama rakamlarla genel olarak belirtilebilir. Genelde oda fiyatlarını 80 ile  600 TL arasında değişecek bir şekildedir.

Bazı Oteller kahvaltıda:

Organik ürünler,
Yöreye özel lezzetler,
Ev yapımı reçeller,
Özel spesiyallerde veriyorlar.
Bu durum yörenin mutfağını merak edenlerin de öğrenmesine ve denemesine aracılık etmiş oluyor.

Yeni Foça Otel

Tatilinizin içinde yer olsa da olmasa da farklı bir yere geçerken bile Yeni Foça otel seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Hem merkez hem de denize yakın noktalarda verilen konaklama hizmetleri ile burayı da uğrak noktası yapmanıza aracılık ediyorlar. Foça otelleri olarak temizlik ve hijyen kadar güler yüzlü ve yardımsever hizmet vermeyi de önemsiyorlar.

Yeni Foça

İzmir'in sahil kıyısında bulunan Yeni Foça butik konseptli otelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ulaşım kolaylığı sağlıyorlar. Havalimanından önemli yerlere ulaştıran minibüs seferleri düzenliyorlar. Gezilecek yerleri ve kalacak otelleri ile turistleri çekiyorlar. Kısa süreli konaklamalarda ise indirim sağlıyorlar. Erken rezervasyon rakamlarından yararlanma şansı da veriyorlar. Bölgenin deniz keyfini test etmelisiniz.

Eski Foça 

Yeni Foça , Eski Foça olarak bilinen yerleşim yerinin kuzeyinde yer alır ve sonradan yerleşim alanı olarak büyüyen bölgedir. Aliağa tarafından ulaşım daha kolaydır.

19/10/21 M.E

Yeni Foça Otelleri Sık Sorulan Sorular
Yeni̇ Foça'daki havuzlu oteller hangileri?
Yeni̇ Foça'da havuzlu otellerden bazıları: Club Rose Bay Hotel. Tam liste: Yeni Foça Havuzlu Oteller
Yeni̇ Foça'da denize sıfır oteller hangileri?
Yeni̇ Foça'daki denize sıfır otellerden bazıları: Florida Tatil Köyü. Tam liste: Yeni Foça Denize Sıfır Oteller