Balnet
Olanak
Tip

Gökçeada Aydıncık plajı Oteller Pansiyonlar

Yükleniyor..
Gökçeada Aydıncık'ta kriterlerinize uyan 19 tesis bulundu.

Gökçeada Aydıncık Oteller ve Pansiyonlar

Muhteşem kumsalı ile Gökçeada’nın en uğrak plajlarından olan Aydıncık son yıllarda sörf tutkunlarının uğrak eri haline gelmiş mekanlardan. Eski adı Kefalos olan Aydıncık, rüzgar sörfü ( windsurf ) konusunda ilgi odağı olması ile konaklama tesisi ihtiyacı da kendini göstermiş.
Geçmişte tesislerin yetersiz oluşundan genellikle günübirlik ziyaretçiler alan bölge günümüzde pansiyon ve butik otelleri ile yöreye gelen turistlere konaklama hizmeti verebilecek duruma gelmiştir.
Yeni yeni otelcilik anlayışı ile tanışan Gökçeada Aydıncık, özellikle surf tutkunlarının uzun süre kalarak rüzgar sörfü yapabilecekleri bir yer. Yeni başlayanlar için sörf eğitim merkezi bile bulunuyor. Ayrıca sörf meraklılarının ihtiyaç duyabileceği malzemeler de sezon boyunca açık surf merkezlerinden temin edilebilmekte.

 AYDINCIK PLAJI - KEFALOS

Kumsalının çok güzel olması ve denizinin temiz ve az dalgalı olması Kefalos Plajını çekici kılan özelliklerden. Ailece gelip kalabileceğiniz butik otelleri yarım pansiyon şeklinde hizmet vermekle birlikte restoran ve kafeterya hizmetleri ile de ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumda.
Sezon boyunca açık kalan plaj kafeleri deniz ve plaj keyfi sırasında vereceğiniz küçük molalarda sizlere yiyecek ve içecek hizmeti vermekte. Sezon süresince merkezden minibüsler ile bölgeye erişim imkanı olduğu gibi dilerseniz kendi aracınızla da bölgeye rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Adanın sakin ve huzurlu ortamı ile konaklayacağınız otel ve pansiyondan dinlenmiş olarak ayrılacağınıza hiç şüpheniz olmasın.

Otel fiyatları

Konaklama maliyetleri yaşayacağınız deneyime göre uygun sayılabilecek nitelikte. Rezervasyon zamanınıza ve adanın turistik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte 250 ila 400 TL arasında fiyatlara oda bulmanız mümkün.
Lüks hizmet arayışında olanlara göre tam aradığınızı bulamayabilirsiniz. Çünkü Gökçeada Aydıncık otelleri arasında 5 yıldız ve herşey dahil  bir otel bulunmuyor. Fakat deneyimlerimize göre verdiğiniz paraya göre aldığınız hizmet sizleri memnun edebilecek nitelikte.
Sakin huzurlu bir tatil arıyorsanız veya sörf merakınız varsa konaklama için Gökçeada Aydıncık sizin için tercih edilebilir bir yer olabilir.

 

Gökçeada Aydıncık Otelleri Sık Sorulan Sorular
Gökçeada Aydıncık'taki havuzlu oteller hangileri?
Gökçeada Aydıncık'ta havuzlu otellerden bazıları: Çınarlı Kasrı Otel. Tam liste: Gökçeada Aydıncık Havuzlu Oteller