Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Erdek Balayı Otelleri

Yükleniyor..
Erdek'te kriterlerinize uyan 28 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Erdek Balayı Otelleri

Evlenmek, herkes için dikkatli karar verilmesi gereken ve hayatınızı etkileyen bir karardır. Yapacağınız en ufak bir hata size çok şeye mal olabilir. Fakat doğru kişiyi bulduğunuz anda ise hayatınız evlilik ile birleştirmek en isabetli karar olacaktır. Evlenmek her aşaması ile çok özeldir ve özen gerektirir. Söz, nişan, düğün ve balayı... Hepsine ayrı ayrı plan yaparsınız. Özellikle balayı için gidecek yer arayışına girersiniz. Uygun yer ve balayı otelleri bulmak için tüm seçenekleri değerlendirerek birini seçmeniz gerekir. Eğer ki balayını Türkiye’ de yapmak istiyorsanız Erdek tam size göre bir yedir.

Erdek Turistik Yerler

Erdek, Balıkesir' e bağlı ve tüm Türkiye’nin gözdesi bir ilçedir. Her yıl yaz mevsiminde binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlar. Doğal güzelliklere sahip olduğundan, tatil beldeleri arasından en çok tercih edilendir. Tatil ve balayı için uygundur. Erdek' in turistik mahalle ve köyleri vardır ve gezmeye görmeye değer yerlerdir. Çok eskiden beri tatil yeri olarak kullanılan Erdek’teki önemli yerler şunlardır.
•    Kyzikos Antik Kenti
•    Çuğra Plajı
•    Seyit Gezi Tepesi 
•    Düzler Köyü
•    Kapıdağ Yarımadası 
Bu yerlerin hepsi de Erdek' e gidenlerin görmesi gereken yerlerdir. Eşiniz ile balayı için Erdek' e gelirseniz, gezebileceğiniz çok sayıda güzel plaj vardır. Deniz, kum ve güneş üçlüsü bedeninize terapi gibi gelecektir.

Erdek'te Ne Yenir?

Erdek' e gittiğinizde ne yiyeceğiniz konusunda endişe etmeyin. Çünkü çok sayıda lüks restoran, ufak lokantalar, çay bahçeleri vardır. Dilerseniz akşam yemeği dilerseniz kahvaltı için gidebileceğiniz, yerler mevcuttur. Eşiniz ile bir yandan balayı yapıp, bir yandan ise lezzetli yemekler yiyebilirsiniz. Sabahları keyifli bir kahvaltı yapma, akşamları ise ızgara balık, zeytinyağlı yemekler ve mangalda pişmiş etler yeme imkânınız vardır.

Erdek Ulaşım İmkânları

Erdek için minibüs, taksi ve özel araçla gitmek gibi çeşitli ulaşım imkânları vardır. Fakat siz balayı için giderken, özel aracınız ile giymeyi tercih edebilirsiniz. Özel aracınız ile giderken, dilediğiniz yerde mola vererek eşiniz ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İstediğiniz manzarada beraber güzel fotoğraflar çekinebilirsiniz. Eşiniz ile beraber Erdek' e balayına gitmek iyi bir fikir olacaktır. Uygun Erdek balayı otelleri için internetteki otelleri arayıp erken rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Çünkü yaz mevsimi başlar başlamaz Erdek' teki tüm oteller de dolmaktadır.

Balıkesir’ in En Güzel İlçesi Erdek

Erdek, hiç şüphesiz Balıkesir' in en güzel ilçesi bilinmektedir. Turanköy, Düzler, Ocaklar gibi güzel köylere sahiptir. Bu yüzden de her yıl binlerce turist Erdek' i ziyaret etmektedir. Doğa ile iç içe oluşu ve yemyeşil manzarası ilçeye ayrı bir hava katmaktadır. Masmavi deniz ve açık renkteki kumlar sizi dinlendirecek ve eşiniz ile keyifli bir balayı geçirmenizi sağlayacaktır. Erdek'te konaklama seçenekleri geniş bir yelpazede karşınıza çıkar. Eşiniz ve siz için ideal ve ucuz Erdek balayı otelleri bulabilirsiniz.

Balayı İçin Erdek' e Gitmek

Balayı, evliliğinizdeki en özel anlardan biridir. Eşiniz ile çıktığınız ilk tatildir. Bu yüzden her şey mükemmel olsun istersiniz. Bu yüzden nereye gideceğinize, hangi oteli tercih edeceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Doğal alanları seviyorsanız Erdek, tam istediğiniz bir yerdir. Balayınız için Erdek’ i tercih ederek, Erdek balayı otelleri fiyatları hakkında kısa çaplı bir araştırma yapabilirsiniz. Hem tatil için hem de balayı için Erdek, uygun bir ilçedir ve birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Eşiniz ile geçireceğiniz güzel zamanlar evliliğinizi güçlendirecektir.