Assos Taşlı Köşk

Behramkale Köyü, Assos / Çanakkale, Ayvacık, Assos, Behramkale
Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış.

Alternatif Teklifler

Assos Taşlı Köşk ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Assos Taşlı Köşk Özellikler

Assos Taşlı Köşk Yorumları

Bu Tesis için henüz bir Yorum Yapilmamis. Ilk yorumu Sen yaz!

Genel Bakış

Gürültüden sesten uzak tarihi kucaklayan bir yerde tatil yapmak bence paha biçilemez bir olgudur. Her zaman her yerde tatil yapamayacağınızın farkına vardıysanız sizleri mavi ve yeşili kucaklayan Taşlı Köşk Pansiyon' umuza bekleriz.

Taşlı Köşk Pansiyon 2,3 kişilik odalardan oluşan odaların içerisinde klima, tv, internet, sıcak su, duşa kabin, balkon, saç kurutma makinesi bulunan bir tesistir. Oldukça uygun fiyatlar sunulmuş misafir memnuniyeti ön planda tutulmuştur. Ayrıca 7/24 oda servisi bulunmaktadır. Merkezi konuma uzak olması sizi doğayla baş başa bırakmaktadır. Kafanızı dinlemek ve düşünmek için oldukça iyi bir pansiyondur. Oda kahvaltı şekilde çalışmakta fakat akşam yemekleride verilmektedir. Egenin zeytinyağlı mutfağı usta bir aşçı tarafından çıkarılmaktadır. Sabahları kahvaltı sunumlarının hepsi doğal kendi bahçelerimizde yetişen sebze ve meyvelerdir. Sadece size doğal bir köy ortamı sunulmaya çalışılmıştır. Tarihi yerlere de yürüme mesafesinde olup eşsiz fotoğraflar çekmenizi sağlayacaktır. Athena tapınağına mesela 2 k yürüme mesafesindedir.

Taşlı Köşk Pansiyon size renklerin ve doğanın tadına varmanızı sağlayacak manzarasıyla başka bir atmosfere götürecektir.

Özellikler

Bu Konukevi için daha önce degerlendirme yapilmamis!

Genel Kurallar
  • Tesis Konukevi olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 13:00 sonrası - Çıkış saati 11:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı 365 gün açık
Assos Taşlı Köşk Şuralarda Listeleniyor

Assos Taşlı Köşk Sık Sorulan Sorular

Tesis Konukevi statüsündedir.

Giriş en erken 13:00, çıkış en geç 11:00 saatindedir.