Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Balayı Otelleri

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 22 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos Balayı Otelleri Hakkında

Assos’ta tarihi değer ve anlamla birlikte eşsiz bir doğa güzelliğinin de olması Assos’u özel kılıyor. Tarihi ve doğal prestiji ile özel bir yer olmayı hak eden Assos, özel günlerini özel bir yerde geçirmek isteyen yeni evli çiftlerin balayı merkezi olma yolunda büyük mesafeler almıştır. Son zamanlarda balaylarını anlamlı kılmayı amaçlayan çiftlerin burayı seçmesi Assos’u balayı otel konseptlerini geliştirmesini sağlamıştır. Tarihi yerlerinin çok olması ve doğal güzelliklerinin göz kamaştırıcı olması yerli turizmin yavaş yavaş bu bölgeye kaymasını sağlamıştır. Artık Assos balayı otelleri ile değil, çocuk dostu otelleriyle, engelli dostu otelleriyle de bu alanlarda oluşan boşluğu doldurmaya başlamıştır.

Her kesimden insanın beklentisini karşılayacak şekilde ince ince düşünülüp planlanmış turistik tesisler kendi içinde de uzmanlaşmaya gitmiştir diyebiliriz. Assos’ta balayı için hazırlanan otellerin yanında, çocuklar için ve engelliler için özel düşünülmüş planlamalar diğer turizm bölgelerine de örnek teşkil etmiştir ve etmeye de devam ediyor. Ülke turizm açısından gerçekten her gün yeni değerler üretmeyi beceren Assos turizmi ülkemize katma değer katmaya devam ediyor.

Yerli ve yabancı turistlerin en gözde merkezlerinden biri olana Assos tarihten günümüze taşıdığı evrensel değerler ve evrensel tarihi eserleriyle ilginç bir yer. Mitolojilerin etkin olduğu dönemde kurulan Yunan şehirlerinin en büyüklerinden olması burayı uluslararası bir marka haline de getirmektedir. Doğaya uyumlu tesisleşmede başarılı olması doğanın tahribatını önlediği gibi tarihle doğanın iç içe geçmesini de sağlayan turizm politikalarının en başarılı uygulandığı yerdir Assos. 

Assos denizi, kumu ve doğa güzelliklerinden önce antik kent olma kimliğiyle adını duyurmasına rağmen, son zamanlarda turizmde yaptığı inanılmaz ataklarla her geçen gün büyümüştür. Büyürken de değerlerini korumayı becerebilen ender merkezlerden olması Assos’u daha güzel yerlere taşımıştır. Tarihi bir kent olduğu kadar harika bir doğaya da sahip olması ve hizmet kalitelerinin çok iyi olmasından dolayı yeni evli çiftler balayı için Assos’un balayı otelleri ve tesislerini tercih etmesini sağlamıştır. Evli çiftleri sadece balayı için Assos tercih etmiyorlar. Yeni bir hayata daha tarihi derinlikleri olan yerde başlamayı tercih etmelerinden kaynaklanıyor.

Kültürel Turizm, Tatil ve Eğlence

Tatilin bütün çeşitlerini içinde barındıran ender merkezlerden biridir Assos. Hem kültür turizmini hem doğa turizmini hem de temiz havasıyla sağlık turizm çeşitlerinin hepsini bünyesinde barındıran Assos kısa zamanda ülkemizin en parlak yerlerinden biri olmuştur. Farklı türden tatillere ayrı ayrı bütçe ayırmak zorunda kalmadan paket olarak Assos bu hizmetleri misafirlerine vermektedir. Bir tatilden beklediğinizden daha fazlasını bulabileceğiniz bir tatil merkezi olan bu şirin yer, sahip olduğu değerlerini koruyarak bir dünya markası olma yolunda hızla mesafe almaktadır.

Bütün medeniyetlerin izlerini bulabileceğiniz Assos’ta balayı otellerinin verdiği kaliteli hizmete gelirsek diğer yerlerde sık rastlayamadığınız türden olduğunu söyleyebiliriz. Gerçekten kaliteyi önceleyen bir hizmet anlayışına sahip tesislerin çokluğu burayı başarılı bir merkez yapmıştır. Siz de balayı tatiliniz için Assos balayı oteller arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Assos Balayı Otel Fiyatları

Assos balayı otelleri bu yüzden ve anlamlı günlerinizde fazladan bir ücret talebinde bulunmaz. Sadece tercih edilme konusunda istekli oldukları için otellerini bir nevi branşlaşarak balayı oteli konseptine çevirmişlerdir. Çiftlere özel anları için değişik jestlerle renklendirilmiş hizmetlerini sunarken asla kaliteden ödün vermemeleri müşteri memnuniyetlerini üst sıralara taşımasını sağlamıştır. Her alanda olduğu gibi Assos balayı otelleri alanında da başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. Rahatlıkla tercih edebileceğiniz balayı otellerini Assos’ta uygun fiyata çok kolay bulabilirsiniz.