Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Erdek Otelleri 2021 Fiyatları - 13+ En İyi Otel

Yükleniyor..
Erdek'te kriterlerinize uyan 159 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Erdek Otelleri

Erdek

Kapıdağ yarımadasının kıyılarında konumlanmış olan Erdek, İstanbul’a yakın, mütevazı bir tatil beldesi. Halk plajının çevresindeki Erdek otellerine ilçenin merkezindeki Erdek apartları ve Erdek pansiyonları ile Marmara Denizinin en popüler tatil yerleri arasında birinci. Genellikle denize sıfır ya da denize yürüme mesafesindeki tesisler, mutfaklı apart, oda kahvaltı ve yarım pansiyon seçeneklerine sahip.

Marmara Bölgesi'ndeki nadir tatil beldelerinden biri olan Erdek'te konaklama seçenekleri genellikle ucuz Erdek otelleri şeklinde. Erdek otelleri ile birlikte bölgede Erdek pansiyon ve Erdek Apart seçenekleri de yoğunlukta. 

Çoğunlukla sadece oda veya oda kahvaltı anlayışıyla hizmet veren Erdek otelleri arasında sabah kahvaltısıyla birlikte akşam yemeği servis eden yarım pansiyon Erdek otelleri ve sabah, öğle, akşam yemek servisi yapan az sayıda tam pansiyon oteller bulunuyor. 

İlçenin merkeziyle birlikte Erdek Ocaklar, Erdek Narlı, Erdek Turanköy gibi beldelerde de konaklama seçenekleri bulunuyor. Hareketli ve canlı akşamlarıyla dikkat çeken Erdek'in merkezinden uzaklaşmak, dinlenmek isterseniz Ocaklar, Narlı ve Turanköy gibi beldelerde yer alan Erdek otellerini tercih edebilirsiniz. 

Genellikle denize sıfır Erdek otelleri ya da deniz manzaralı Erdek otelleri alternatiflerine sahip olan beldeyi, İstanbul'a yakın ve ekonomik bir yaz tatili için değerlendirebilirsiniz. 

Erdek Otel Fiyatları 2021

Erdek otel fiyatları rezervasyonun ne zaman yapıldığına, ne gibi imkanlara sahip bir oda için rezervasyon yapılmak istendiğine bağlı olarak geniş bir aralıkta değişmektedir. Arzu eden ziyaretçiler Balnet üzerinden rezervasyon yapmak istediği tarihleri girdikten sonra fiyat teklifi veren oteller arasından dilediğini tercih ederek rezervasyon yapabilir.

Herşey Dahil Erdek Otelleri

Erdek otelleri erşey dahil arayışı içerisinde olan kişiler otel listemizden bu niteliklere sahip otellerle temas kurarak kısa süre içerisinde rezervasyon işlemlerini tamamlayabilir. Otellerin listelendiği yukarıdaki alanda otelin hangi nitelikte olduğuyla ilgili bilgi yer almaktadır, herşey dahil Erdek otelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve kısa süre içerisinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Erdek Otelleri 5 Yıldızlı

Erdek otelleri için araştırma yapan ve 5 yıldızlı erdek otelinde konaklamak isteyen ziyaretçilerin basitçe otel detayını kontrol etmesi yeterlidir. Erdek otelleri Herşey dahil ve çeşitli butik otellerin de en az 5 yıldızlı erdek otelleri kadar konfor ve memnuniyet sağlayabileceği akıldan çıkarılmamalı ve Balnet üzerinde listelenen tüm otellerin detaylıca kontrolü sağlandıktan sonra rezervasyon yapılmasının tavsiye edildiği akıldan çıkarılmamalıdır.

Erdek otelleri havuzlu da olabilmektedir. Havuzlu erdek otelleri hakkındaki bilgilere de yine yukarıdaki otel detaylarından erişebilmektesiniz. 

Erdek Otelleri Tavsiye Yorumları

Balnet üzerinde listelenen tüm oteller belirli kalite standartlarına sahiptir ve bu kapsamda tatilseverlerin ilgili otellerin kurumsal kimliği üzerine düşünmesi yerine ilgili otelin detayları arasında yer alan puan durumuna bakması tavsiye edilir. Erdek otelleri hakkında tavsiye isteyen ve hangi otel için rezervasyon yaptıracağı konusunda kafa karışıklığı yaşayan tatil severler ne istediğini biliyorsa ilgili otelle iletişime geçebilir ve sorularını doğrudan otel yetkilisine iletebilir. 

En Uygun Erdek Otelleri

Erdek otellerinin tatil destinasyonları arasında önemli bir yere sahip olmasının en önemli nedeni bölgeye olan ulaşım kolaylığıdır. İstanbul’dan sık sık düzenlenen feribot seferleriyle 2.5 saat içerisinde Erdek bölgesinde olabilen tatilciler erken rezervasyon yapılmasına imkan veren bölge otellerinde konforlu şekilde konaklama imkanına sahiptir.

Bölge ekonomisi için turizm çok önemlidir çünkü yapılan araştırmalarda sadece yaz aylarında bölgede yerleşik kişi sayısının 3 katı kadar turist ağırlanmaktadır. Bu kapsamda uzun yıllardır faaliyette olan erdek otelleri, erdek pansiyonları ve erdek apart otelleri turizm tecrübesi sayesinde tatilcilerin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek nitelik ve kalitededir.

Tüm bu nitelik ve kaliteye rağmen oldukça cuzi ücretlerle faaliyet gösteren oteller herkes için ulaşılabilir durumdadır. Tabii ki her tatilcinin ihtiyacı özelinde fiyatlar yukarı ya da aşağı hareket edebilir fakat 2021 Erdek otel fiyatları hakkında genel bir yorum yapılması gerekirse herkesin bütçesine ve isteğine uygun bir otele erişebilmesinin mümkün olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Erdek Otelleri Sık Sorulan Sorular
Erdek'teki havuzlu oteller hangileri?
Erdek'te havuzlu otellerden bazıları: Oliva Pansiyon, Şahser Aquapark Apart, Yakamoz Otel. Tam liste: Erdek Havuzlu Oteller
Erdek'te denize sıfır oteller hangileri?
Erdek'teki denize sıfır otellerden bazıları: Anı Apart Otel, Kumsal Apart Turanköy, Nil Apart Otel. Tam liste: Erdek Denize Sıfır Oteller