Balnet

Çeşme Dalyan

Çeşme'nin köylerinden olan Dalyanköy, Aya Yorgi Koyu'na komşu 2 km mesafededir. Limanda birbirinden güzel tekleri görmeniz mümkün. Balıkçı tekneleri, lüks tekneler ve yelkenlilerin doğal güvenliği ile sığınak yeri olmuş. En lezzetli balıklar buradaki restoranlarda yenir. Hafta sonralarının kalabalığı sizi şaşırtmasın. Denize girebiliceğiniz 2 koy bulunmakta. Kocakarı plajı ve Sakızlıkoy'da denize girebilirsiniz. Denizi temiz ve turkuaz renktedir. 

Çeşme Dalyan Konaklama İmkanları

Çeşme Dalyan'da tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Çeşme Dalyan Bölgesine Yakın Konumlar

Çeşme Dalyan bölgesine bağlı veya Çeşme Dalyan bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Çeşme Dalyan'a Gidenler Yorumluyor

Çeşme Dalyan'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

8.9
İzmir / Çeşme / Çeşme Dalyan
"Dream Hotel Çeşme"
Çeşme'de gidilebilecek ve konaklanabilinecek nadir güzel yerlerden birisi hoş aile ortamı kesinlikle otele geldiğinizde güleryüzlü çalışanları sürekli görüyorsunuz ve en çok bizde bıraktığı izlenimlerden bir tanesi otelin her katı ayrı detaylarda gizlemişler şiddetle tavsiye ederim.
+ devamını gör
9.9
İzmir / Çeşme / Çeşme Dalyan
"Keyifli Bir Tatil İçin.."
Ümit Pansiyon`da geçen Eylül ayında eşimle birlikte kalmıştık.İnternetten tesadüfen bulmamız sonrasında yerimizi ayırttık.Pansiyon sahipleri emekliliklerini Dalyanköy`de geçirmeye karar veren misafirperver, hoş sohbet ve çok tatlı bir çift :) Odalar oldukça geniş ve tertemizdi.Önümüzdeki yaz da gitmeyi istiyoruz.Kesinlikle herkese öneririm.
+ devamını gör
7.3
İzmir / Çeşme / Çeşme Dalyan
"Tasiye Ederim"
Çeşme Yona Otel yönetiminden çalışanlara kadar hepsi güler yüzlü ve samimi kahvaltısı güzel tavsiye ederim herkese denizide iyi teşekkürler seneye inşallah gene gideriz
+ devamını gör